Už beveik 3 kg kokaino kontrabandą – 10 metų nelaisvės

kalejimasUž beveik 3 kg kokaino kontrabandą – 10 metų nelaisvės

Kriminalinio trilerio vertas siužetas jo pagrindiniam „herojui“– kokaino kontrabanda kaltintam kauniečiui – baigėsi ilgais nelaisvės metais: Klaipėdos apygardos teismas, patvirtinęs Klaipėdos apygardos prokurorės kaltinimus baudžiamojoje byloje dėl kontrabandos bei didelio kiekio narkotinių medžiagų gabenimo, jam skyrė subendrintą 10 metų ir 6 mėn. laisvės atėmimo bausmę.

Valstybės kaltintoja, Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Vaida Pužauskienė savo baigiamojoje kalboje teisme 31 m. A. B. prašė skirti 13 metų laisvės atėmimo bausmę už tai, kad jis 2012 m. gruodžio 10 d. lėktuvu iš Čilės Respublikos į Lietuvą atgabeno beveik 3 kg (2985,08 g.) nelegalaus krovinio – kokaino.

Jo paieškos pareigūnams, turėjusiems informacijos apie galimai gabenamą didelį kiekį narkotinių medžiagų, sukėlė nemažai rūpesčių, nes lėktuvui nusileidus Palangos oro uoste, A. B. bagažas buvo dingęs. Keleivį nuodugniai apieškojus, prie jo jokių narkotikų nerasta. Jie surasti tik kitą dieną, kai bagažas pagaliau atsirado. Keliais sluoksniais į keturis paketus supakuotas kokainas buvo kruopščiai paslėptas po dviejų nešiojamųjų kompiuterių dėklų sienelių pamušalu.

Pradėjus aiškintis kokaino kelią iš Čilės į Lietuvą, nustatyta, kad šio nusikaltimo organizavimo gijos veda į Londoną. Narkotikų kontrabandos organizatoriaus bei kitų grupės narių atžvilgiu ikiteisminis tyrimas šiuo metu atliekamas Kaune.

Nuteistasis narkotikų gabentojas  A. B. nuosprendžio įsiteisėjimo laukia suimtas.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos apygardos prokuratūros info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *