Panevėžyje – naujos sukčių aukos

litai_200Panevėžyje – naujos sukčių aukos

Greitai prie pokyčių šalyje prisitaikantys sukčiai vakar Panevėžyje nuskriaudė senolę. Kitai garbaus amžiaus moteriškei padėjo atsitiktinumas – sukčių kurjeris pačiupo ne tą knygelę.

Vasario 6 dieną Panevėžyje ant sukčių mesto jauko užkibo dvi panevėžietės. 73-ejų panevėžietę namuose aplankė tariamas mokesčių inspektorius. Pranešęs, kad reikia surašyti namuose turimų pinigų numerius, nes kitaip litai nebus pakeisti į eurus, vyras pinigus atnešusiai moteriai į akis papurškė dujų, pasiglemžė 1 300 litų ir išėjo.

76-erių panevėžietei tariamas mokesčių inspektorius pirma paskambino laidinio ryšio telefonu, paprašė turimų pinigų (5 300 Lt.) numerius sudiktuoti ir laukti „kurjerio“. Motyvas analogiškas – pinigai nebegalios. Laukdama kurjerio, moteris turėtus pinigus sudėjo į užrašų knygelę. Atvykęs tariamas kurjeris atnešė voką, paprašė pasirašyti, papurškė į akis dujų, čiupo vieną iš dviejų ant stalo buvusių užrašų knygelių ir išbėgo. Šįkart likimas sėkmę dovanojo moteriai, nes „kurjeris“ pasiėmė knygelę, kurioje pinigų nebuvo.

Pareigūnai prašo artimųjų, kaimynų, perspėti vyresnius žmones, kad nei mokesčių inspekcijos, nei bankų darbuotojai ar pareigūnai dėl pinigų keitimo į eurus žmonėms neskambina, neprašo surašyti kupiūrų numerių, jokių kurjerių nesiuntinėja.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *