Prokurorų prašymu suimtas ginkluotu plėšimu įtariamas asmuo

pistoletas1Prokurorų prašymu suimtas ginkluotu plėšimu įtariamas asmuo

Vasario 7 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas, patenkinęs prokurorės Sandros Povilonienės prašymą, dviem mėnesiams paskyrė kardomąją priemonę-suėmimą 36 metų panevėžiečiui R. G., kuris kartu su bendrininkais įtariamas svetimo turto pagrobimu panaudojant fizinį smurtą ir ginklą.

Panevėžio apskrities VPK pareigūnų atliekamo ikiteisminio tyrimo duomenimis, pernai žiemą bendrininkų grupė, įsibrovusi į vieną daugiaaukščio namo butą, panaudodami smurtą ir mažamečių vaikų akivaizdoje grasindami revolveriu jų tėvams pareikalavo atiduoti pinigus. Įsibrovėliai pagrobė nukentėjusiųjų namuose laikytas santaupas ir mobilaus ryšio telefonus.

Nusikaltimo tyrimui vadovaujančios Panevėžio prokurorės teigimu, griežčiausią kardomąją priemonę ne kartą teistam ir sunkų tyčinį nusikaltimą padariusiam įtariamajam buvo prašoma skirti siekiant netrukdomai atlikti ikiteisminį tyrimą – užbaigti tirti su bendrininkų grupe prieš metus įvykdytą brutalų nusikaltimą pagrobiant svetimą turtą. Keletas asmenų, įtariamų įvykdžius šį plėšimą, jau buvo sulaikyti sausio pabaigoje, vakar pavyko sulaikyti dar vieną svarbų jų bendrininką.

Baudžiamasis kodeksas tam, kas apiplėšė įsibrovęs į patalpą arba panaudojęs nešaunamąjį ginklą, peilį ar kitą specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą, numato laisvės atėmimo bausmę iki septynerių metų.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apygardos prokuratūros info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *