Utenos apskrities policijos pareigūnai kovo 9–11 dienomis tikrino vairuotojų blaivumą

Utenos apskrities policijos pareigūnai savaitgalį tikrino kelių eismo taisyklių pažeidėjus, buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas. Visoje apskrityje dėl blaivumo buvo patikrinti 968 vairuotojai. Daugiausia vairuotojų patikrino Anykščių rajono policijos pareigūnai – 501. Utenos rajono pareigūnai patikrino 155 vairuotojus, nuo jų nedaug atsiliko Ignalinos rajono pareigūnai – 150. 59 vairuotojai buvo sustabdyti Zarasų rajone, 58 vairuotojus patikrino Visagino pareigūnai, 33 – Molėtų rajono policijos pareigūnai.

Iš visų sustabdytų vairuotojų 10 vairavo neblaivūs. 4 neblaivūs vairuotojai buvo sustabdyti Anykščių rajone, 3 – Zarasų rajone, 2 – Utenos rajone, 1 – Ignalinos rajone. Sunkus girtumo laipsnis buvo nustatytas vienam vairuotojui (Ignalinos rajone), penkiems vairuotojams buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (po du – Anykščių ir Utenos rajonuose, vienam – Zarasų rajone), keturiems vairuotojams buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis (po du – Zarasų ir Anykščių rajonuose).

Dar 14 dėl neblaivumo patikrintų vairuotojų (7 – Anykščių rajone, 3 – Zarasų rajone, 2 – Ignalinos rajone, po 1 – Utenos rajone ir Visagine) buvo vartoję alkoholio, tačiau jo norma kraujyje neviršijo nustatytos 0,4 prom. ribos.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos