Tryliktoji „Saugios kaiminystės grupė” įkurta Laukuvoje

Laukuvoje įsikūrė 13 – oji Šilalės rajone saugios kaimynystės grupė. Saugią kaimynystę įtvirtino Laukuvos miestelio bendruomenės gyventojai. Trišale sutartimi su policija ir seniūnija laukuviškiai oficialiai įsipareigojo bendradarbiauti su pareigūnais ir tokiu būdu kurti saugesnę aplinką gyvenamojoje vietoje. Susitikimo metu su bendruomenės nariais buvo aptarta nusikalstamumo situacija Laukuvoje, kitos su saugumu susijusios problemos.

Saugi kaimynystė remiasi aktyviu gyventojų tarpusavio bendradarbiavimu siekiant kuo daugiau saugumo jų gyvenamojoje teritorijoje. Savo saugumu suinteresuoti tam tikrą teritoriją apimančios vietovės gyventojai nėra abejingi tam, kas vyksta ne tik jų, bet ir kaimyno kieme, kitoje gatvėje ar net visoje gyvenvietėje. Budrūs kaimynai stebi aplinką, kurioje gyvena, informuoja vieni kitus apie teritorijoje pasirodžiusius įtartinus asmenis, galimus pavojus, prižiūri kaimynų namus šiems išvykus, o pastebėję vykdomus teisės pažeidimus informuoja policijos pareigūnus. Savo saugumu besirūpinantys gyventojai suvokia, kad už jų saugumą pirmiausia yra atsakingi patys, o bendradarbiaudami tarpusavyje ir su policija gali pasiekti žymiai daugiau.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariatas (toliau- Tauragės apsk. VPK Šilalės r. PK) ir toliau ragina rajono ir miesto gyventojus burtis į saugios kaimynystės grupes, tapti aktyviais policijos rėmėjais, nebūti abejingais kaimynų problemoms, bei vykdomiems teisės pažeidimams, o dėl iškilusių klausimų kreiptis į Tauragės apsk. VPK Šilalės r. PK adresu Šilalė, Struikų g. 5, tel. Nr. (8 449) 74 212.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės apskr. VPK Šilalės r. PK info.