Padėka policijos pareigūnams

2012 m. vasario 2 d. vakare dirbdami Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai: patrulių būrio vyresnysis patrulis Arūnas Laurinaitis ir laikinai einantis kriminalinės policijos skyriaus tyrėjo pareigas Tomas Sriebalius nuo sušalimo išgelbėjo 28 metų Gubrių k. gyventoją, kurį jie rado griovyje. Vyras buvo pristatytas į policijos komisariatą jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis. Tokio girtumo žmogaus, gulinčio ant žemės, spaudžiant šaltukui, likimas jau galėjo būti nulemtas, todėl tai buvo tik laiko klausimas. Šįkart jį išgelbėjo laiku pasirodę policijos pareigūnai. Išsiblaivęs asmuo nuoširdžiai padėkojo pareigūnams už išsaugotą gyvybę.

Šiomis dienomis pareigūnai ypatingą dėmesį skirs žmonėms, patekusiems į keblias situacijas dėl oro sąlygų, benamiams, vienkiemiuose gyvenantiems senyvo amžiaus asmenims, nukentėjusiems, ar dėl savo būklės galintiems nukentėti nuo šalčio. Pareigūnai suteiks visokeriopą pagalbą.

Patruliuojantiems pareigūnams nurodyta atkreipti dėmesį į sustojusias ir stovinčias transporto priemones, kuriose yra žmonių, esant būtinumui suteikti jiems visapusišką pagalbą. Policija stengsis kuo operatyviau įforminti eismo įvykius, imsis priemonių pašalinti užstrigusias ir eismui trukdančias transporto priemones.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės apskr. VPK Šilalės r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos