Tiriamos Nevėžio ir Nemuno upių sankirtoje apvirtusio laivo aplinkybės

kodeksasTiriamos Nevėžio ir Nemuno upių sankirtoje apvirtusio laivo aplinkybės

Vakar, liepos 6 d., apie 16 val. buvo gautas pranešimas apie Raudondvario sen., Kauno raj., Nevėžio ir Nemuno upių sankirtoje skęstančią valtį. Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą rastas nuskendusios moters kūnas. Kiti laivu plaukę žmonės nenukentėjo.

Nustatyta, kad laive plaukė 11 žmonių, du iš jų vaikai. Tikslinant įvykio aplinkybes buvo nustatyta, kad pramoginį laivą vairavo laivo savininkas gim. 1969 m., kuriam nustatytas 0,72 promilių girtumas. Pirminiais duomenimis laivas yra neregistruotas ir neatlikta techninė apžiūra.

Padėtas ikiteisminis tyrimas dėl neatsargaus gyvybės atėmimo, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūra. Laivo savininkas laikinai sulaikytas ir uždarytas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Artimiausiu metu bus sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių taikymo sulaikytam asmeniui bei kitų neatidėliotinų procesinių ikiteisminio tyrimo veiksmų, siekiant kaip įmanoma greičiau išsiaiškinti su įvykiu susijusias aplinkybes.

Laivo savininkui gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK ir Kauno apygardos prokuratūros informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį