Kelių policija sulaikė kontrabandinių cigarečių krovinį, vežamą sostinės gatvėmis (video)

kontrabandines cigaretesKelių policija sulaikė kontrabandinių cigarečių krovinį, vežamą sostinės gatvėmis

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai šventinį trečiadienį vykdė reidą Vilniaus apskrityje. Apie vidurdienį Vilniuje, Oslo gatvėje, neviešą patruliavimą vykdančių pareigūnų dėmesį patraukė įtartinai važiavęs automobilis „Audi A6“, kurio vairuotojas, dideliu greičiu važiavęs Gariūnų gatve, pastebėjęs policijos automobilį stabtelėjo ir važiavo įtartinai lėčiau, nei nustatyta šioje kelio atkarpoje, kol galutinai sustojo maršrutinio transporto sustojimo vietoje.

Jaunas vairuotojas atrodė labai sutrikęs, ir visai pasimetė, kuomet pareigūnai paprašė atidaryti vairuojamo „Audi A6“ bagažinę. Labai nenoriai atidarytoje bagažinėje maišuose buvo sukrautos cigaretės su Baltarusijos banderolėmis. 21 metų jaunuolis atsisakė kažką paaiškinti dėl gabenamo krovinio, tik paminėjo, kad apynaujį automobilį pasiskolino iš senelio.

Vairuotojas ir automobilis, kuriuo buvo gabenama kontrabandą, buvo pristatyti į policijos komisariatą.  Iš viso pareigūnai suskaičiavo  beveik 3 000 pakelių rūkalų, nepažymėtų Lietuvos Respublikos akcizais apmokestinamų prekių banderolėmis. Jaunam vyrui teks stoti prieš teismą, kuris priims sprendimą dėl atsakomybės.

Už akcizais apmokestinamų prekių neteisėtą gabenimą įstatymai numato pinigines baudas iki bemaž 14 500  eurų, taip pat numatytas ir neteisėtų rūkalų konfiskavimas. Transporto priemonė, kuria buvo gabenamos kontrabandinės cigaretės, taip pat gali būti konfiskuota.

kriminalai.com

šaltinis: Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį