Temidės tarnai sudomino moksleivius

temidės tarnaiPolicijos pareigūnui labai svarbi jo sveikata, nes tenka vytis ir suiminėti nusikaltėlius, prokuroras, teisėjas ar notaras turėtų turėti ir šiek tiek proto, o advokatas pirmiausia yra prašytojas – taip humoristiškai vienu sakiniu galima būtų pristatyti pagrindines teisininkų profesijas, apie kurias 2012 m. sausio 24 d. Klaipėdos m. savivaldybėje vykusiame renginyje „Temidės tarnai“ gausiai susirinkusiems vyresniųjų klasių moksleiviams papasakojo visų pagrindinių teisės specialybių atstovai.

Patraukliai ir su humoru apie teisėjo profesijai keliamus reikalavimus kalbėjo Klaipėdos miesto apylinkės teisėjas Darius Kurpavičius, laisviausios profesijos atstovu tarp teisininkų save pavadinęs advokatas Arūnas Žlioba, be kitų dalykų, atkreipė dėmesį į skirtingas mantijas dėvinčių teisininkų skirtingus skiriamuosius ženklus, ir net tokios iš pirmo žvilgsnio gana nuobodžios profesijos, kaip antstolis, atstovas Aleksandras Selezniovas sugebėjo ją moksleiviams pristatyti įdomiai.

Išsamiausiai su savo profesijomis moksleivius supažindino Klaipėdos apskrities VPK bei Lietuvos policijos mokyklos atstovai, pademonstravę filmą apie policijos patrulių darbo kasdienybę bei stojimo ir mokymosi mokykloje sąlygas bei šio renginio organizatorius, aktyvus savivaldybės komisijos „Vaiko gerovė“ narys Klaipėdos miesto apylinkės prokuroras Saulius Galminas.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos m. apylinkės teismo info.