Tarnybinis šuo padėjo sulaikyti cigarečių kontrabandą

cigaretes kontrabandaPasienyje su Baltarusija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė puseptinto tūkstančio pakeliž kontrabandiniž rūkalž ir du su šiuo kroviniu siejamus vilniečius.

Sekmadienį VSAT Vilniaus rinktinės Lavoriškiž užkardos pasieniečiai Vilniaus rajono Maciuliškiž kaimo prieigose aptiko pėdsakus, vedančius iš Lietuvos į Baltarusiją ir atgal. Tarnybinis šuo jais vedė į Lietuvos gilumą. Maždaug už kilometro nuo sienos pasieniečiai sulaikė automobilį „Renault Espace“, kurį vairavo 32-ejž vilnietis. Sekdamas pėdsakais pasieniečiž šuo netoli automobilio miške aptiko sukrautas cigarečiž pakuotes.

Įtariama,kad sieną pažeidę asmenys jas čia sukrovė, o „Renault Espace“ vairuotojas turėjo rūkalus paimti. Iš viso VSAT pareigūnai rado 6500 pakeliž cigarečiž „Fest“ ir „Fest 7“. Netrukus sekdami pėdsakais Vilniaus rajono Labaniškiž kaimo prieigose pasieniečiai sulaikė 35-eriž Vilniaus gyventoją, kuris įtariamas susijęs su sulaikytu cigarečiž kroviniu.

VSAT Vilniaus rinktinėje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Abu sulaikytuosius VSAT pareigūnai uždarė į areštinę.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.