Švenčionėlių miesto jaunuolių savavaldžiavimas sustabdytas

Švenčionėlių miesto jaunuoliaiŠių metų sausio 23 dieną į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariatą kreipėsi Švenčionėlių seniūnijos gyventojas R. G., kuris pranešė, kad sausio 23 dieną, apie 02.30 val., jį bandė sumušti, grasindami peiliu, keturi iš matymo pažįstami jaunuoliai. Dėl šio įvykio Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 294 str. (savavaldžiavimas) 2 d. (tas, kas savavaldžiavo panaudodamas psichinę ar fizinę prievartą nukentėjusiam ar jo artimam asmeniui, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų).

Tirdami šį įvykį Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK KPS pareigūnai nustatė ir sulaikė keturis įtariamuosius – E. S., gim. 1993., A. I., gim. 1987 m., V. I., gim. 1989 m., ir S. A., gim. 1988 m., kurie panaudodami psichinę prievartą, nuvežę nukentėjusįjį R. G. į Švenčionėlių seniūnijos kaimą bandė aiškintis santykius. Tačiau jaunimas tai darė ne civilizuotai, o „apsiginklavę“ medine lazda, peiliu, grandine. Įpykę jaunuoliai grasino susidoroti su R. G. ir jo artimaisiais, Švenčionėlių miesto gyventojais.

Keturiems jauniems vyrams pareikšti įtarimai dėl šio nusikaltimo padarymo. Švenčionių rajono apylinkės prokuratūra paskyrė kardomąsias priemones – rašytinius pasižadėjimus neišvykti. Įvykis tiriamas.

kriminalai.com

šaltinis: Švenčionių r. PK info.