Sostinės sankryžoje sulaikytame automobilyje – kontrabandiniai rusiški rūkalai

automobilyje kontrabandiniai rūkalaiVilniaus Naujininkų mikrorajone pasieniečiai sulaikė automobilį, kuriuo buvo gabenami 5 tūkst. pakelių rusiškų kontrabandinių rūkalų. Vienas iš trijų šia mašina važiavusių vilniečių uždarytas į areštinę.

Trečiadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Operatyvinės veiklos skyriaus ir Specialiosios paskirties būrio pareigūnai vienoje iš Naujininkų sankryžų sustabdė automobilį „Mitsubishi Space Wagon“. Jo vairuotojas iškart pakluso pasieniečių reikalavimui, o sulaikomas, kaip ir dar du kartu važiavę keleiviai, nesipriešino.

Automobilio bagažinėje Vilniaus rinktinės pasieniečiai rado 8 dėžes cigarečių, dar 2 gulėjo ant galinės sėdynės. Iš viso automobiliu, kuriuo važiavo 31-erių, 36-erių ir 39-erių Vilniaus gyventojai, buvo gabenami 5 tūkst. pakelių cigarečių „Saint George 7“ ir „Viceroy Red“ su Rusijos banderolėmis.

VSAT Vilniaus rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. 31-erių automobilio vairuotoją pasieniečiai uždarė į areštinę, o keleivius po apklausos paleido.

Cigaretės ir „Mitsubishi Space Wagon“ saugomi VSAT Vilniaus rinktinėje.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.