Priminimas vairuotojams

priminimas vairuotojamsPrie daugelio įvažiavimų į įstaigas, įmones ir organizacijas yra įrengti kelio ženklai Nr. 303 ,,Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas”, kuris draudžia motorinių transporto priemonių eismą išskyrus mopedus, motociklus be priekabų, maršrutinį, aptarnaujantįjį transportą ir skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ pažymėtas transporto priemones, arba Nr. 312 ,,Nurodyto transporto eismas draudžiamas“, šis kelio ženklas atstoja kelis kartu pastatytus draudžiamuosius ženklus ir draudžia važiuoti tomis transporto priemonėmis, kuriomis važiuoti draudžia atitinkami ženklai.

Norėtume atkreipti dėmesį, kad nurodyti kelio ženklai į jų galiojimo zonas leidžia įvažiuoti aptarnaujantįjį transportą, į kurio sąvoką patenka transporto priemonės, kurios priklauso draudžiamaisiais kelio ženklais pažymėtoje zonoje esančioms įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms, toje zonoje gyvenantiems ar dirbantiems asmenims arba atveža į tą zoną (išveža iš jos) krovinius ar atvyksta į šią zoną paimti krovinio, taip pat lengvieji automobiliai taksi, atvežantys.

Šilalės miesto teritorijoje tokie kelio ženklai yra įrengti įvažiavimuose į mokymo įstaigas bei ikimokyklinio ugdymo įstaigą, autobusų stoties teritoriją, į automobilių stovėjimo aikštelę prie policijos komisariato pastato, į rajono savivaldybės kiemą, prie įvažiavimo į ligoninės teritoriją ir socialinių paslaugų centrą ir kt.

Primename, kad transporto priemonių vairuotojai turi vykdyti visų kelio ženklų reikalavimus ir elgtis atsakingai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai ir toliau nuolat vykdo ir vykdys viešo ir neviešo pobūdžio patruliavimus, kurių metu fiksuos kelių eismo taisyklių pažeidimus ir vairuotojus trauks administracinėn atsakomybėn.

Už kelio ženklų reikalavimų nesilaikymą yra numatyta bauda nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų.

KET 1 priedo k. ž. Nr. 303:

KET 1 priedo k. ž. Nr. 312:

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės aps. VPK Šilalės r. PK info.