Šilalės rajono policijos metų ataskaitinis susirinkimas

ataskaitinis šilalė2012 m. sausio 24 d. vyko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilalės rajono policijos komisariato (toliau Šilalės r. PK) ataskaitinis susirinkimas, skirtas aptarti 2011 metų veiklos rezultatams. Susirinkime dalyvavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas, Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, Šilalės rajono apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Vigantas Armonas, Šilalės rajono apylinkės teismo pirmininkas Edmundas Žukauskas, S. Dariaus ir S. Girėno vidurinės mokyklos direktorius ir visuomeninės tarybos prie Tauragės apsk. VPK Šilalės r. PK pirmininkas Arūnas Aleksandravičius, komisariato darbuotojai bei žiniasklaidos atstovai.

Informaciją apie viešosios policijos veiklą, policijos pareigūnų pasiekimus prevencijos srityje, visuomenės indėlį ir pagalbą policijai kuriant saugią aplinką, migracijos aktualijas, saugaus eismo situaciją ir prioritetus pateikė Viešosios policijos skyriaus viršininkas Artūras Mikalauskas.

Apie kriminalinės policijos veiklą bei pagrindines nusikalstamumo tendencijas kalbėjo kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Gintas Vaičikauskas.

Meras Jonas Gudauskas padėkojo pareigūnams už bendradarbiavimą kuriant saugią aplinką mieste ir palinkėjo sėkmės siekiant kuo aukštesnių rezultatų ir šiais metais.

Apibendrindamas viso komisariato veiklą ir nuveiktus darbus, taip pat supažindindamas visus susirinkusius su tam tikromis personalo problemomis, kurias įvardijo kaip vienas svarbiausių, taip pat su policijos komisariato pasiektais rezultatais ir 2012 metų prioritetais ir iššūkiais, supažindino policijos komisariato viršininkas Rolandas Kudijanovas. Jis padėkojo Tauragės apsk. VPK vadovybei už bendradarbiavimą ir supratimą, pagalbą, o Šilalės r. PK darbuotojams už nuoširdų triūsą, gerą komandinį darbą, netausojant savęs, taip pat savivaldybės vadovams ir kitoms institucijoms už sklandų bendradarbiavimą ir supratimą. Šilalės rajono policijos komisariato darbą už 2011 m. vadovas įvertino gerai.

Tauragės aps. VPK viršininkas Remigijus Rudminas padėkojo kolektyvui už pasiektus gerus rezultatus pagal statistinius visų Tauragės apskr. VPK padalinių rezultatus. Jis teigė, kad Šilalės rajono policijos komisariatas daugelį metų buvo ir išlieka pirmaujantis apskrityje. Padėkojo vietos savivaldai už bendradarbiavimą, geras idėjas. Ragino pareigūnus ieškoti variantų, kad veikla būtų dar efektyvesnė, išsakė ir keletą objektyvių pastebėjimų.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės apskr. VPK Šilalės r. PK info.