Aptarta 2011 m. Pasvalio policijos komisariato veikla

ataskaitinis pasvalys2012 m. sausio 26 d. Pasvalio rajono savivaldybės salėje vyko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato ataskaitinis susirinkimas. Susirinkime dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas, rajono meras Gintautas Gegužinskas, mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas, administracijos direktorius Rimantas Užuotas, Pasvalio r. apylinkės prokuratūros vyriausioji prokurorė Rūta Grušienė, Visuomeninės tarybos prie Pasvalio rajono policijos komisariato pirmininkas Jonas Kazakevičius, seniūnijų seniūnai.

Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Darius Indrišiūnas pristatydamas 2011 m. rezultatus pasidžiaugė, kad jie yra geri, dėkojo už juos savo kolektyvui, prokurorams ir teismui už bendradarbiavimą, ir supratimą. 2011 m. nepriklausomai, kad trūko pareigūnų pavyko ištirti 305 nusikalstamas veikas, o jų praėjusiais metais užregistruota 600. 2011 m. išaiškinti 3 registruoti nužudymai, 9 nusikalstamos veikos, susijusios su disponavimu narkotinėmis medžiagomis. Sėkmingai pavyko išaiškinti ir sulaikyti telefoninių sukčių grupes, kurie apgaudami rajono gyventojus išviliodavo jų santaupas ir vertingus daiktus.

Viešosios policijos skyriaus viršininkas Deividas Valtaris visus sudomino naujovišku veiklos pristatymo būdu. Skaidrėse buvo matomi ir rezultatai, ir juos liudijančios nuotraukos. Viršininkas dėkojo rajono savivaldybės vadovui, kad skyrė lėšas prevencinei programai „Būk saugus“, kurios dėka vyko įvairūs prevenciniai renginiai rajone, mokyklose.

Policijos komisariato viršininkas Marius Jablonskas pirmiausia padėkojo savo kolektyvui, kurių dėka pavyko pasiekti teigiamų rezultatų, savivaldybei už skirtas lėšas, prokuratūros prokurorams už bendradarbiavimą.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas R. Bobinas informavo, kad 2012 m. bus sunkūs, nes neturėsime lėšų už objektų apsaugą, be to, sumažintas įstaigai skirtas biudžetas 4,9 proc., komisariatai turės laikyti tam tikrą skaičių laisvų pareigybių, bet pažadėjo, kad šiais metais nereikės eiti nemokamų atostogų. Nudžiugino, kad šiais metais išsispręs policijos komisariato naujų patalpų problema ir kitais metais ataskaitinis susirinkimas vyks policijos komisariato salėje.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apskr. VPK Pasvalio r. PK info.