Savaitgalį buvo vykdoma vairuotojų ir pėsčiųjų kontrolė

Šių metų vasario 17–19 dienomis Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnai aptarnaujamoje teritorijoje tikrino vairuotojų blaivumą, ar nevartoja narkotinių medžiagų, kontroliavo kaip pėstieji laikosi Kelių eismo taisyklėse nustatytų reikalavimų.

Priemonės metu policijos pareigūnai sustabdė ir patikrino 238 transporto priemones, nustatė net 26 Kelių eismo taisyklių pažeidimus: vairuotojai vairavo neblaivūs, vienas apsvaigęs nuo psichotropinės medžiagos marichuanos, vairavo kai vairuoti transporto priemonę teisė jau yra atimta.

Užfiksuoti septyni kiti administracinės teisės pažeidimai: 2 pasipriešino policijos pareigūnui, 2 asmenys vartojo narkotines medžiagas be gydytojo paskyrimo, 1 už nedidelį chuliganizmą ir kt.
Paminėtinas aktyvaus pasipriešinimo pareigūnams atvejis Lentvaryje, kai sustabdžius automobilį, išlipęs iš jo vairuotojas ėmė bėgti. Pareigūnams jį pavijus, pažeidėjas aktyviais veiksmais priešinosi, todėl jam buvo uždėti antrankiai. Pristačius vairuotoją į VšĮ Trakų ligoninę jam nustatytas apsvaigimas nuo narkotinių medžiagų. Tai vis dažnesni atvejai Trakų rajone.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Trakų r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos