Kokaino platintojui paskirta prokuroro siūlyta laisvės atėmimo bausmė

Panevėžyje septyneriems metams laisvės neteko kokaino platinimu kaltintas 26 metų A.K. – tokį sprendimą, išnagrinėjęs Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorų perduotą neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis baudžiamąją bylą ir paskyręs valstybės kaltintojo siūlytą laisvės atėmimo bausmę, priėmė miesto apylinkės teismas.

Kartu su kokaino platinimu kaltintu A.K. už neteisėtą narkotinės medžiagos laikymą nuteistam J.J. buvo paskirta penkių tūkstančių 200 litų bauda, bausmė subendrinta su anksčiau paskirta, įskaitytas laikiname suėmime praleistas laikas nuo pernai birželio 20 d. vieną parą prilyginus dviejų minimalių gyvenimo lygių baudai – 53 metų vyriškis paleistas teismo salėje kaip atlikęs paskirtas bausmes.

Bylos duomenimis, A.K., turėdamas tikslą platinti, buvo neteisėtai įgijęs kokaino ir šią narkotinę medžiagą laikė paslėpęs Panevėžio priemiesčio sodų bendrijos vieno sklypo teritorijoje. Pernai vasarą sodo name gyvenęs J.J. du gramus kokaino A.K. nurodymu perdavė nuvežti mieste laukusiam asmeniui. Kita dalis neteisėtai laikytos narkotinės medžiagos – beveik 15 gramų kokaino ir platinimui skirti užspaudžiami polietileniniai maišeliai rasti kratos metu.

Ikiteisminį tyrimą atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai, tyrimą kontroliavo ir organizavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Įstatymas už narkotinių ir psichotropinių medžiagų neteisėtą įgijimą, laikymą ir platinimą numato laisvės atėmimo bausmę iki aštuonerių, dešimties ir penkiolikos metų.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apygardos prokuratūros  info.

Posted Under
Be kategorijos