Ruošiatės keliauti? Nepamirškite susitvarkyti asmens dokumentų!

Nuotrauka iš VSAT archyvo

Pavasariui atėjus, mintys vis dažniau sukasi apie atostogas, planuojame bei pradedame joms ruoštis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius pataria: ruošiantis keliauti, patikrinkime savo asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, t.y. asmens tapatybės kortelės, paso galiojimo laiką, taip pat nepamirškime pasirūpinti dokumentais vaikams, jei jie keliaus kartu. Atidėjus šį rūpestį paskutinei minutei, gali kilti įvairiausių problemų, kurias ne visuomet pavyksta greitai ir sklandžiai išspręsti.

Vasarą atostogauja dauguma piliečių, todėl Migracijos skyriuose susidaro didelės eilės norinčiųjų pasikeisti asmens dokumentus.

Asmens tapatybės kortelės ar paso išdavimo, keitimo, paskelbimo negaliojančiu ir naikinimo tvarkos aprašas numato asmens dokumentų išdavimą ar keitimą bendra tvarka (per 1 mėnesį), bei skubos tvarka (per 1 darbo dieną arba per 5 darbo dienas) nuo prašymo priėmimo. Kauno mieste dokumentai priimami šiais adresais: Putvinskio g. 14, Kęstučio g. 42, Taikos pr. 113B, Baltų pr. 143.

Darbo laikas:

  • Pirmadienį nuo 8val. iki 12val. ir nuo 1245val iki 17val.;
  • Antradienį nuo 8val. iki 12val. ir nuo 1245val iki 18 val.;
  • Trečiadienį nuo 8val. iki 12val. ir nuo 1245val iki 17val.;
  • Ketvirtadienį nuo 8val. iki 12val. ir nuo 1245val iki 18 val.;
  • Penktadienį nuo 8val. iki 12val. ir nuo 1245val iki 16 45val.;
  • Kiekvieno mėnesio pirmą trečiadienį interesantai bus priimami: 8val.-12 val.; 12.45val.-15val.

Galima kreiptis į bet kurį priimamąjį, kuris jums yra patogiausiai pasiekiamas, kadangi priimamieji yra įvairiuose miesto dalyse. Patogu yra ir tai, kad miesto centre yra net du priimamieji, tačiau policijos pareigūnai pastebi, kad į priimamąjį, esantį Kęstučio g. 42, Kaune, ateina daugiau piliečių negu į priimamąjį Putvinskio g. 14. Taip pat didesnis piliečių srautas pastebimas priimamajame Taikos pr. 113B.

Šiais metais Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius savo interesantų patogumui pristato keletą naujovių, kurios jau yra išbandytos kituose Migracijos skyriuose ir sulaukusios pritarimo. Tai savitarnos mokėjimo terminalai FOXBOX, kurių pagalba interesantai grynaisiais pinigais gali sumokėti įmokas į biudžeto pajamų surenkamąją sąskaitą už migracijos tarnybose teikiamas paslaugas. Už šią paslaugą imamas 4 Lt paslaugos administravimo mokestis, o grynųjų pinigų suma litais turi atitikti mokėtiną sumą, kadangi terminale nenumatyta galimybė atiduoti grąžą.

Kita šiuo metu diegiama Migracijos skyriaus naujovė – tai galimybėrezervuoti atvykimo į Migracijos skyrių laiką internetu per policijos elektroninių paslaugų sistemą (www.epolicija.lt), ar telefonu (asmens tapatybės kortelių, pasų išdavimo klausimais: Taikos pr. 113B, tel. 30 38 82; V.Putvinskio g. 14, tel. 30 33 25; Kęstučio 42, tel. 30 30 73; Baltų pr. 143, tel. 30 35 83; Lietuvos Respublikos pilietybės klausimais: Chemijos 4B, tel. 30 37 80; dėl kvietimų užsieniečiui laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką patvirtinimo: Chemijos 4B, tel. 30 32 56). Laikas tai pačiai dienai nerezervuojamas. Interesantai priimami taip pat ir be išankstinės registracijos.

Kauno apskrities policija tikisi, kad įdiegtų naujovių dėka, asmens dokumentų bei kitų miestiečiams rūpimų klausimų sprendimas bus patogesnis ir greitesnis, o Jūsų nuotaikos, ruošiantis keliauti, neapkartins problemos dėl negaliojančių ar su besibaigiančiu galiojimo laiku asmens dokumentai. Kviečiame neatidėlioti visko paskutinei minutei ir susitvarkyti iš anksto, nes šitaip sutaupysite ir laiko ir pinigų.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK Migracijos skyriaus info.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *