Pastarųjų dienų įvykiai Vilniuje ir sulaikyti asmenys

svyturelis policijaKovo 29 d. apie 18.30 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnams įtarimą sukėlė Vilniuje, Rinktinės gatve važiuojantis SAAB. Automobilis vingiavo kelyje, pavojingai manevravo, todėl buvo sustabdytas patikrinimui, manant, kad vairuotojas gali būti apsvaigęs. Priartėję prie SAAB, pareigūnai automobilio keleivio rankose pastebėjo į šaunamąjį ginklą panašų daiktą. Keleivis ir vairuotojas tuojau pat jėga buvo išvilkti iš automobilio, panaudojus kovinių imtynių veiksmus paguldyti ant žemės ir surakinti antrankiais.

Sulaikyti E. J. (gim. 1979 m., vairuotojas) ir R. R. (gim. 1990 m.). Automobilyje rasti šie daiktai: du užtaisyti ginklai (pirminiais duomenimis – dujiniai) ME COMPACT-G, radijo ryšio stotelė KENWOOD, guminė lazda, kaukė, žiūronai BRESER, trys mobiliojo ryšio telefonai. Įtariamieji pristatyti į policijos komisariatą, įvykis tiriamas.

Kovo 28 dieną 5.25 min. važiuodami Vilniaus Girulių gatve patruliai pastebėjo namo kieme stovintį automobilį HONDA CIVIC. Jame sėdėjęs jaunuolis, pamatęs policijos ekipažą, pasilenkė – bandė likti nepastebėtas. Bendraudamas su pareigūnais, L. P. (gimęs 1986 m.) buvo labai nervingas, už nugaros bandė paslėpti rankinę. Šioje rankinėje buvo 7 polietileniniai maišeliai su balta medžiaga, įtariama, narkotikais ir 52 tušti polietileniniai maišeliai, paprastai naudojami narkotikams fasuoti. L. P. pristatytas į komisariatą.

Kovo 28 d. 20.40 val. patruliuojantys pareigūnai atvyko į bendrabutį Vilniuje, Brolių gatvėje, nes buvo gautas pranešimas apie muštynes. Įvykio vietoje buvo nukentėjusysis E. K. (gim. 1990 m.), jis paaiškino, kad bendrabučio koridoriuje besinaudojant nešiojamu kompiuteriu, priėję trys jaunuoliai sukėlė konfliktą, sudaužė kompiuterį ir peiliu sužalojo ranką. Netrukus, ties kitu Brolių gatvės namu patruliai pastebėjo ir sulaikė du įtariamųjų požymius atitinkančius vaikinus. N. A. (gimęs 1988 m.) ir A. J. (gim. 1990 m.) pristatyti į policijos komisariatą, E. K. GMP brigada nuvežė į ligoninę.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės info.