Lietuvos policijos mokykloje – Atvirų durų diena

2012 m. kovo 30 d. Lietuvos policijos mokykloje vyko Atvirų durų diena. Į mokyklą susirinko gausus būrys vaikinų ir merginų, besidominčių policijos pareigūno profesija ir atrankos vykdymu į mokyklą, bei juos lydinčių artimųjų. Tarp atvykusių nemažai buvo jaunimo, jau turinčio aukštąjį universitetinį ir neuniversitetinį išsilavinimą ir ketinančių mokytis pagal įvadinio mokymo kursų programas.

Renginio metu mokyklos darbuotojai ir kursantų tarybos nariai papasakojo apie mokyklos veiklą, supažindino su atrankos į mokyklą tvarka, mokymosi sąlygomis, kursantams suteikiamomis socialinėmis garantijomis ir atsakė į visus dominančius klausimus.

Pažintinės ekskursijos po mokyklą metu buvo parodytos specializuotos mokymo auditorijos, sporto salės, mokomasis policijos taktikos poligonas su įrengta vaizdo ir stebėjimo sistema bei lazerinė treniruoklių sistema, tiras, mokyklos pareigūnai jaunimą susipažindino su šaunamaisiais ginklais, naudojamais policijos darbe, taikomosios savigynos veiksmus demonstravo šiuo metu mokykloje besimokantys kursantai.

Atvykusiems buvo sudaryta galimybė apžiūrėti Europos Sąjungos Išorės sienų fondo dalies „Specialioji tranzito schema“ programos lėšomis įsigytą pareigūnų mokymui naudojamą naujausią įrangą – padidinto pravažumo automobilį su papildoma įranga – įmontuota radijo stotimi, automobiliniu kompiuteriu bei transporto priemonių valstybinių numerių identifikavimo ir telemetrine sistema.

Didelio susidomėjimo renginio metu sulaukė kriminalistinė autolaboratorija, kurią Atvirų durų dienos renginyje pademonstravo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Mokyklos bendruomenė tikisi, kad daugelis Atvirų durų dienos renginyje dalyvavusių merginų ir vaikinų pasirinks policininko profesiją ir papildys mokyklos kursantų gretas.

kriminalai.com

šaltinis: LPM info.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *