Savaitės įvykių statistika Šiaulių apskrityje

policininkai automobilisPer savaitę (kovo 24 – 30 dienomis) Šiaulių apskrityje policija užregistravo 1046 pranešimus apie teisės pažeidimus, pradėjo 137 ikiteisminius tyrimus, iš kurių 42 – dėl vagystės (apvogtos 4 gyvenamosios patalpos, 2 automobiliai), 29 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 12 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo, 9 – dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, po 3 – dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo, neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą, po 2 – dėl sukčiavimo, plėšimo, po 1 – dėl dokumento suklastojimo arba disponavimo suklastotu, papirkimo, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo, neteisėto disponavimo sprogstamosiomis medžiagomis, vengimo išlaikyti vaiką, transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo, pasipriešinimo valstybės tarnautojui.

Užregistruoti 5 įskaitiniai eismo įvykiai, kurių metu sužeisti 5 žmonės. Nustatyti 499 kelių eismo taisyklių pažeidimai, iš jų 101 greičio viršijimo atvejis, 10 vairavimo išgėrus atvejų, 50 naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimai. Nubausta 19 pėsčiųjų, pažeidusių Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Į Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo padalinius buvo pristatyti 223 asmenys, įvykdę nusikalstamas veikas bei administracinius teisės pažeidimus, iš jų 135 buvo neblaivūs. Į laikinojo sulaikymo patalpas uždaryti 107 asmenys.

Šiaulių miesto policijos pareigūnai sulaikė 15 nusikaltimais įtariamų asmenų: 7 – dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 2 – dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, 3 – dėl vagystės, 2 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, 1 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Surado 1 dingusį be žinios.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *