Prokurorai perdavė teismui įkeisto bankui sporto klubo turto iššvaistymo bylą

Panevėžio apygardos prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai perdavė nagrinėti apygardos teismui nusikaltimų nuosavybei ir turtinėms teisėms baudžiamąją bylą, kurioje didelės vertės svetimo turto iššvaistymu kaltinama 35 metų panevėžietė A.K.

Įtariama, kad Panevėžyje registruotos vienos sveikatingumo ir sporto paslaugas teikiančios bendrovės direktorė A.K. galėjo iššvaistyti jai patikėtą ir bankui įkeistą didelės vertės svetimą turtą ir padaryti daugiau kaip šimto devyniasdešimt tūkstančių litų turtinę žalą.

Prieš kelerius metus sporto klubo vadovei ir vienintelei akcininkei A.K. buvo suteiktas 200 tūkstančių litų kreditas investicinio projekto „Sveikatingumo ir sporto paslaugoms“ finansavimui.
Klubas bankui įkeitė už tas lėšas įsigytą turtą – sporto įrangą ir įsipareigojo be banko sutikimo neperleisti ir neišnuomoti jų tretiesiems asmenims, tačiau direktorė įtariama pasielgusi neteisėtai ir bankui įkeistą turtą perleidusi kitiems asmenims.

Ikiteisminį tyrimą atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjai, jį organizavo, kontroliavo ir jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

Įstatymas tam, kas iššvaistė jam patikėtą ar jo žinioje buvusį didelės vertės svetimą turtą ar turtinę teisę, numato laisvės atėmimo bausmę iki septynerių metų.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apygardos prokuratūros info.

Posted Under
Be kategorijos