Prokurorai perdavė teismui dviejų uteniškių nužudymo bylą

Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorai perdavė nagrinėti apygardos teismui nusikaltimų žmogaus gyvybei baudžiamąją bylą, kurioje ikiteisminio tyrimo metu buvo siekiama atskleisti pernai liepos 8 d. Utenos rajono Leliūnų seniūnijos Patiltės kaimo sodyboje įvykusio konflikto priežastis, ištirti šio dramatiško įvykio aplinkybes ir nustatyti dviejų žmonių gyvybes atėmusius kaltuosius.

Įtariama, kad dėl asmeninių nesutarimų ir pykčio dviejų žmonių gyvybes galėjo atimti tą vakarą į sodybą automobiliu atvykę Sudeikių miestelio gyventojai – 36 metų S.J. ir 48 metų R.J.

Panevėžio apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Donatas Skrebiškis, įvertinęs ikiteisminio tyrimo metu surinktus įrodymus, teigia, kad baudžiamojoje byloje buvo surinkta pakankamai duomenų, įrodančių, kad kaltinamieji padarė nusikalstamą veiką, numatytą Baudžiamojo kodekso straipsnyje dėl dviejų žmonių nužudymo.

Baudžiamąją atsakomybę sunkinanti aplinkybė yra ta, kad jie inkriminuojamą nusikalstamą veiką padarė veikdami kaip bendrininkų grupė, būdami apsvaigę nuo alkoholio, tai turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui.

Už dviejų žmonių nužudymą įstatymas numato laisvės atėmimo bausmę nuo 8 iki 20 metų, arba iki gyvo galvos.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apygardos prokuratūros info.

Posted Under
Be kategorijos