Profesionalūs kišenvagiai pagrobė didelę pinigų sumą (video)

Profesionalūs kišenvagiai pagrobė didelę pinigų sumą

vilniaus policija

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriuje atliekamas  ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės svetimo turto vagystės.

2013 m. vasario 27 d. į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi Rusijos pilietis P. M., gim. 1994 m., kuris pareiškė, kad nuo 26 d. 23 val. iki 27 d. 2.00 val. jam su draugais būnant įvairiuose Vilniaus baruose iš jo striukės kišenės dingo 14 100 eurų. Pinigai (po 100, 200 ir 500 eurų) buvo supakuoti į du pakelius.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriuje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės svetimo turto vagystės. Pareigūnai nustatė, kad šis nusikaltimas buvo padarytas 23.56 val. viešbučio „Radisson blu hotel Lietuva“ 22-ame aukšte esančiame bare. Bendradarbiaudami su šio viešbučio administracija, pareigūnai išanalizavo vaizdo įrašus. Juose užfiksuoti du asmenys, įvykdę šią vagystę. Pareigūnai turi pagrindo manyti, kad šie du asmenys,  tai į Lietuvą atvykę profesionalūs kišenvagiai, kurie bare per tris praleistas minutes spėjo iš be priežiūros paliktos kabančios striukės vidinės kišenės pavogti minėtą pinigų sumą. Jie puikiai įvertino aplinką ir palankią nusikaltimui situaciją.

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos nustatant šių asmenų dabartinę buvimo vietą, tapatybes. Turinčius informacijos apie šiuos asmenis, prašytume paskambinti  telefonais Vilniuje (8 5) 271 6032, (8 5) 271 6124 arba (8 5) 271 6007.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *