Nutraukta A. Barausko paieška – rastas jaunolio lavonas

ieskomasVasario 28 d. apie 11.30 val. Kaune, Kleboniškio miške rastas Algirdo Barausko (gim. 1990 m.) kūnas.

Asmens paieška nutraukta.

Vasario 26 d. 18.52 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate telefonu buvo gautas pranešimas, kad dingo 23 metų amžiaus jaunuolis. Į policijos pareigūnus kreipėsi pil. V. B. (gim. 1954 m.), kuris pranešė, kad 18.30 val. grįžęs namo, Kaune, Šiaurės pr., bute pasigedo legaliai laikomo lygiavamzdžio šautuvo ir keturių šovinių. Namuose nebuvo ir sūnaus Algirdo Barausko (gim. 1990 m.). Tėvas informavo, kad su sūnumi susisiekti nepavyksta, jo mobiliojo ryšio telefonas išjungtas bei įtarė, kad sūnus galėjo paimti minėtą šautuvą su šoviniais ir išeiti į Kleboniškio mišką.

Kauno apskrities policijos pareigūnai iškart pradėjo pirminius paieškos veiksmus. Pareigūnai apklausė artimuosius, ieškojo asmenų mačiusių jaunuolį ar turinčių kitokios reikšmingos informacijos, tikrino ryšio priemonių duomenis, nustatinėjo paskutinę žinomą jaunuolio buvimo vietą, judėjimo kryptis, apžiūrėjo jaunuolio asmeninius daiktus, taip pat tirti paėmė ir jaunuolio kompiuterį.

Pareigūnai nedelsdami nuvyko patikrinti ir tėvo pateiktos versijos, kad sūnus galėtų būti Kleboniškio miške. Ten gausios policijos pareigūnų pajėgos: kinologai su šunimis, patruliai kriminalinės policijos pareigūnai šukavo mišką. Patikrinti tarp namų ir Kleboniškio miško esantys garažų masyvai.

Paieškai nedavus rezultatų, pasitelktos papildomos pajėgos: Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis su specialia įranga.

JUMS GALI PADĖTI SPECIALISTAI:

pagalba

kriminalai.com

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.