Pravieniškių valstybės įmonėje prie pataisos namų kilo gaisras, žmonės nenukentėjo

2012 m. vasario 2 d. Pravieniškių valstybės įmonei prie pataisos namų priklausančiose pagalbinėse patalpose apie 20 val. 40 min. kilo gaisras. Apie gaisrą telefonu nedelsiant buvo pranešta Bendrajam pagalbos centrui.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai išvedė gamybinėje zonoje dirbusius nuteistuosius į gyvenamąją zoną, buvo sustiprinta pataisos įstaigos apsauga. Pavojaus nuteistųjų gyvybei ir sveikatai nekilo, nukentėjusiųjų nėra.

Pirmieji gaisro gesinti atvyko Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Jungtinės priešgaisrinės apsaugos komandos pareigūnai, netrukus atvyko ir Kauno apskrities, Kaišiadorių, Rumšiškių, Žiežmarių ir Kruonio ugniagesiai. Priešgaisrinių tarnybų operatyvumo dėka kilęs gaisras buvo lokalizuotas ir likviduotas.

Gaisro kilimo priežastys ir nuotoliai nustatinėjami.

2012 m. vasario 3 d. duomenimis, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-ojoje valdyboje terminuotą laisvės atėmimo bausmę atlieka 1496 nuteistieji (iš jų atvirojoje kolonijoje – 97), Pravieniškių valstybės įmonėje prie pataisos namų dirba 268.

kriminalai.com

šaltinis: KD info.

Posted Under
Be kategorijos