Policijai pavyko išgelbėti sniego motociklu ant Kauno marių važinėjusį vyrą

Vasario 12 d. apie 20.30 val. bendruoju pagalbos telefonu paskambino pilietis, kuris pranešė, kad jam bevažinėjant ant Kauno marių ledo baigėsi benzinas, jis nežino, kur esąs ir prašo pagalbos. Tikslesnės informacijos, kur yra minėtas pilietis, negauta, kadangi telefoninis ryšys bekalbant nutrūko ir susisiekti su juo nepavyko.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ėmėsi neatidėliotinų veiksmų ieškant tamsoje ir šaltyje ant ledo atsidūrusio pil. A. M., gim., 1970 m. Buvo susisiekta su jo artimaisiais. Esant realiam pavojui pil. A. M. gyvybei ir sveikatai, trys Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų ekipažai po dvi valandas trukusios paieškos netoli Žiegždrių surado sušalusį pil. A. M.

Policijos patrulių automobiliu skubiai pristačius minėtą pilietį į Kauno klinikas jam diagnozuotas bendras kūno sušalimas ir plaučių uždegimas.

Kauno apskrities policija primena: būkite atsargūs ant ledo, pasirūpinkite ryšio priemonėmis, patikrinkite, ar Jūsų vairuojama transporto priemonė techniškai tvarkinga, venkite šios pramogų ant ledo tamsiu paros metu, ypač esant sudėtingoms oro sąlygoms.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos