Patikrinimas traukinyje Minskas-Vilnius

Vakar Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Rudaminos policijos nuovados pareigūnai, bendradarbiaudami su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinės Kenos užkardos ir Vilniaus teritorinės muitinės Kenos geležinkelio posto pareigūnais, atliko keleivinio traukinio „Minskas-Vilnius“ kruopštų patikrinimą.

15 pareigūnų tikrino ne tik keleivius, bet ir patį traukinį. Nors pareigūnai atidžiai apžiūrėjo pačias tamsiausias, sunkiai pasiekiamas vietas, tačiau jokių teisės pažeidimų neužfiksavo.

Tokias bendras priemones nuovados pareigūnai atlieka jau ne pirmąkart. Jų tikslas – išsiaiškinti asmenis, užsiimančius kontrabandine veikla, neteisėtu akcizais apmokestinamų prekių įsigijimu, laikymu, gabenimu bei prekyba, nustatyti nelegalios migracijos atvejus bei pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidėjus, taip pat pavojingus asmenis (recidyvistus, organizuotų nusikalstamų grupuočių narius, ieškomus asmenis) ir kt. Šias priemones pareigūnai žada vykdyti dažniau.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos