Pradėti tyrimai dėl narkotikų ir kasteto

Vakar Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, turėdami duomenų apie neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, organizavo priemonę, kurios metu, kartu su Patrulių būrio pareigūnais sulaikė Elektrėnų gyventoją, teistą J. M. (gim. 1988 m.) ir Kaišiadorių r. gyventoją V. M. (gim. 1986 m.).

Apžiūrint sulaikytųjų asmenų vairuotą automobilį VW Golf, jame rasti trys lankstinukai su gelsvos spalvos milteliais, kaip įtariama narkotine medžiaga – heroinu. J.M. ir V.M. pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – BK) 259 str. 2 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė nedidelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų neturėdamas tikslo jų parduoti ar kitaip platinti, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu).

Priemonės metu pareigūnai į medicinos įstaigą pristatė Kietaviškių sen. Gyventoją H. M. (gim. 1992 m.) ir Elektrėnų gyventoją Ž. M. (gim. 1990 m.) patikrinti ar nėra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų. Apžiūros metu pas Ž. M. rastas švirkštas.

Šiandien, apie 00.21 val., Patrulių būrio pareigūnai sustabdė patikrinimui automobilį Opel Astra, vairuojamą M. G. (gim. 1991 m.), kuriame apžiūros metu rastas kastetas. Dėl pastarojo asmens neteisėtų veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 258 str. 2 d. (Tas, kas neteisėtai įgijo ar nešiojo nešaunamąjį ginklą ar kitokį žmonėms žaloti pritaikytą daiktą, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas bauda arba areštu).

Pastebima, kad pastaruoju metu Elektrėnų PK patruliai, tikrindami automobilius ar asmenis, vis dažniau randa daiktus, pritaikytus žaloti žmones. Nuo 2011 m. rugsėjo mėn. Elektrėnų PK dėl rastų teleskopinių lazdų ir kasteto pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK info.

Posted Under
Be kategorijos