Paskelbtas nuosprendis byloje dėl VDU doktoranto sumušimo

Kauno miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį byloje, kurioje du kauniečiai – P. Č. ir J. L. – buvo kaltinami sumušę Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) doktorantą T. K. Kaltinimai jaunuoliams pareikšti pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. 1 d. (viešosios tvarkos pažeidimas).

Bylos nagrinėjimo teisme metu buvo įrodyta, kad 2011-ųjų balandį Kauno Karo muziejaus sodelyje vykusio džiazo koncerto metu P. Č. ir J. L. sumušė VDU doktorantą T. K. kojomis ir rankomis sudavę smūgius į įvairias kūno vietas. Nukentėjusysis teismo proceso metu teigė manantis, kad buvo užpultas dėl ideologinių bei politinių motyvų, kaltinamieji tokią versiją neigė.

Teismo sprendimu, nuteistasis P. Č. turės 5 mėnesius dirbti viešuosius darbus (po 20 val. per mėnesį). J. L. nuo baudžiamosios atsakomybės atleistas pagal laidavimą. Nustatyta laidavimo trukmė – vieneri metai.

Abu asmenys taip pat privalės nukentėjusiajam T. K. solidariai atlyginti 5 tūkst. Lt neturtinę žalą už sukeltą nežymų sveikatos sutrikdymą bei teismo išlaidas už advokato pagalbą.

Sprendimas per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui per Kauno miesto apylinkės teismą.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno m. AT info.

Posted Under
Be kategorijos