Pasitikėjimą policija liudija pranešimai

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato (toliau – Panevėžio apskr. VPK Panevėžio m. PK) Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai nuosekliai dirba aiškindami prekybos kontrabandiniais rūkalais atvejus, tikrina kiekvieną gautą informaciją. Praėjusios savaitės trečiadienį jie, patikrinę sandėliuką Panevėžyje, Tulpių kvartale, rado ir paėmė 700 pakelių kontrabandinių cigarečių. Ketvirtadienį 38-erių panevėžietės automobilio bagažinėje rado ir paėmė 10 litrų, įtariama, spirito skiedinio.

Penktadienį pareigūnai kartu su policijos rėmėjais tikrino centrinę miesto turgavietę Ukmergės gatvėje. Iš 57-erių moters prekybos vietoje paimti 24 pakeliai kontrabandinių cigarečių. Socialinės rizikos grupei priklausančių asmenų susibūrimo vietoje Senamiesčio gatvėje rasta ir paimta 1,5 litro, įtariama, spirito skiedinio. Apklausti trys įtariamieji.

Panevėžio apskr. VPK Panevėžio m. PK Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Airius Bijanskis teigia, kad tik kruopšti gaunamos informacijos atranka, jos tikrinimas, stebėjimas ir kasdieninis nuoseklus darbas duoda rezultatų. Jis pabrėžia, kad vis daugiau panevėžiečių praneša policijai apie prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis, tokių rūkalų galimas laikymo vietas. Tai rodo, kad gyventojai pasitiki policija ir padeda jai demaskuoti nelegalios prekybos atvejus.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos