Smurtautojai norėtų grįžti į namus…

Vasario 26 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate gautas pranešimas, kad vyriškis (gimęs 1961 m.), kuriam vasario 14 d. Utenos rajono apylinkės teismo nutartimi yra paskirtas įpareigojimas išsikelti iš gyvenamosios vietos, nesiartinti prie smurtą patyrusios I. K. (gimusios 1966 m.), nebendrauti ir neieškoti ryšių su ja, nevykdė šios nutarties ir atėjo į moters namus.

Tą pačią dieną, apie 21.00 val., gautas moters (gimusios 1977 m.), pareiškimas, kad apie 20.30 val. jos vyras (gimęs 1975 m.), kuriam taip pat Utenos rajono apylinkės teismo nutartimi skirtas įpareigojimas laikinai išsikelti iš gyvenamosios vietos ir kiti įpareigojimai, atėjo į namus, spyrė žmonai mažiausiais tris kartus, taip sukeldamas fizinį skausmą. Vyras sulaikytas.

Policija primena, kad teismo nutarties nevykdymas užtraukia baudžiamąją atsakomybę, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 245 str. Asmenims, nevykdantiems teismo sprendimo gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba areštas.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos