Pasieniečių šuo lenkų automobilyje rado šovinių ir, įtariama, amfetamino

Pasienyje su Lenkija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams įkliuvo du šios šalies piliečiai, važiavę furgonu. Jame tarnybinis pasieniečių šuo aptiko kvaišalų ir šaudmenų.

Trečiadienį VSAT Lazdijų rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, patikrinti sustabdė iš Lenkijos įvažiuojantį furgoną „Iveco“. Ant jo buvo lenkiški valstybiniai registracijos numeriai.

Tuščiu automobiliu į Lietuvą vyko du tvarkingus dokumentus turėję Lenkijos piliečiai – 42 metų vairuotojas ir 34 metų keleivis.

Įtartinai transporto priemonei patikrinti pasieniečiai panaudojo ir savo tarnybinį labradorų retvirerį. Šis šešerių metų keturkojis yra apmokytas ieškoti narkotikų.

Mašinos kabiną apuostęs šuo, po keleivio sėdyne aptikęs lentą, savo elgesiu parodė radęs įtartinų daiktų.

Pakėlę lentą pasieniečiai po ja pamatė paslėptą polietileno maišelį, kuriame buvo 186 gramai baltos spalvos miltelių ir dešimt 9 mm kalibro pistoleto šovinių. Pirminiais duomenimis, rasti milteliai yra amfetaminas. Tikslią jų kilmę ir sudėtį nustatys miltelius tirsiantys ekspertai.

Kalvarijos pasieniečiai abu lenkus sulaikė ir uždarė į areštinę.

Dėl neteisėto disponavimo šaudmenimis bei narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis VSAT Lazdijų rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos