Būkite atsarguūs – jums gali paskambinti telefoniniai sukčiai!

Šilalėje vėl siaučia telefoniniai sukčiai, prisistatantys Klaipėdos finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos arba Klaipėdos Kriminalinės policijos pareigūnais, kurie apgaule per paskutinę savaitę iš dviejų Šilalės rajono gyventojų išviliojo nemažas pinigų sumas.

Sausio 25 d. J. M., gimusiai 1968 m., gyvenančiai Šilalės rajone, Kaltinėnų miestelyje paskambino nepažįstamas vyriškis, kuris apgaulės būdu išgavo iš moters elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus. Į jos sąskaitą pervesta 750 litų iš UAB 4FINANCE sąskaitos ir tie patys 750 litų pervesti į kitą banko sąskaitą. Taip pat jos vardu bandyta paimti kreditą iš UAB 4FINANCE ir UAB MOMENT CREDIT.

Sausio 27 d. gautas J. G gim. 1971 m. gyv. Šilalėje pareiškimas. Paskambino nepažįstamas vyriškis, kuris apgaulės būdu išgavo iš moters elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus ir iš jos sąskaitos pervedė į kitą sąskaitą nemažą pinigų sumą.

Sukčiai skambino ne vienam Šilalės rajono gyventojui, bandant išvilioti pinigus ar sužinoti elektroninės bankininkystės kodus, tačiau žmonės supratę klastą, nevykdė sukčių reikalavimų, o apie tai pranešė policijai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariatas  dar kartą primena:

Nei policija, nei kitos teisėsaugos institucijos tarpininkavimu telefonu tarp nukentėjusiųjų ir įtariamųjų neužsiima.

Taip pat jokių institucijų atstovai telefonu neprašo pateikti asmens kodų, elektroninės bankininkystės prisijungimo kodų ar panašios privačios informacijos.

Policija primygtinai prašo rajono gyventojų nepasiduoti panašiems mėginimams juos apgauti ir nedelsiant kreiptis į pareigūnus.

Skambinti galite trumpuoju pagalbos numeriu 112, kuris veikia visą parą, arba tel. (8 449) 74 212; (8 446) 20 270.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės aps. VPK Šilalės r. PK  info.

Posted Under
Be kategorijos