Vilniaus rajono gyventojas bagažinėje vežė ratus su kontrabandinėmis cigaretėmis

Nuotrauka iš VSAT archyvo

Judrioje sostinės sankryžoje pasieniečiai sulaikė Vilniaus rajono gyventojo vairuojamą automobilį, kuriuo gabenti keturi lengvojo automobilio ratai. Juose buvo paslėpta daugiau kaip pusė tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių.

Trečiadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pasieniečiai vienoje iš Liepkalnio mikrorajone esančių judrių sankryžų sustabdė automobilį „Ford Mondeo“.

Jį vairavo 39-erių Vilniaus rajono gyventojas. Mašinos bagažinėje pasieniečiai rado  4 lengvojo automobilio ratus. Jie VSAT pareigūnams pasirodė įtartini. Automobilis ir ratai buvo nuvežti į Vilniaus rinktinę. Čia padangas pradėjus nuiminėti nuo ratlankių paaiškėjo, kad jose slepiamos kontrabandinės cigaretės. Keturiose padangose iš viso buvo 570 pakelių cigarečių „Winston Blue“ su Baltarusijos banderolėmis.

Vilniaus rinktinės pasieniečiai dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai vairuotojui gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. Lt ir automobilio konfiskavimas.

„Ford Mondeo“ ir cigaretės saugomi Vilniaus rinktinėje.

Cigarečių gabenimas automobilio ratuose yra neretas būdas, kurį smulkūs kontrabandininkai renkasi gabendami rūkalus per sieną.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos