Panevėžiečio automobilyje pareigūnai rado kontrabandinių cigarečių ir spirito

Panevėžio rajone pasieniečiai ir policininkai sulaikė panevėžietį, lengvuoju automobiliu vežusį 5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių ir 200 litrų, įtariama, spirito.

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės operatyvininkai ir jiems talkinę Panevėžio rajono policijos komisariato pareigūnai ties Panevėžio rajono Paliūniškio gyvenviete patikrinti sustabdė automobilį „Mazda 626“.

Jį vairavęs 52-ejų Panevėžio gyventojas pateikė tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus. Išankstinės informacijos turėję pareigūnai patikrino, ką jis gabena mašinoje.

„Mazda 626“ bagažinėje pasieniečiai ir policininkai aptiko 5 tūkst. pakelių cigarečių „Premier“, „Fest“ ir „Minsk“ du baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais. Ten pat rastos ir šešios 34 litrų plastmasinės talpos su skysčiu, skleidžiančiu specifinį alkoholio kvapą. Pirminiais duomenimis, tai 204 litrai spirito. Šio skysčio grynumą ir kilmę dar tirs ekspertai.

Automobilis ir juo gabenti daiktai saugomi Ignalinos rinktinėje. Šio VSAT padalinio pasieniečiai dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių bei alkoholinių gėrimų laikymo ir gabenimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Po apklausos panevėžietį pasieniečiai paleido.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos