Moters dienos proga – pareigūnų šypsenos ir gėlės moterims (video)

Moters dienos proga – pareigūnų šypsenos ir gėlės moterims

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Šypsenų ir gėlių moterims niekada nebūna per daug“, – įsitikinę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, šiandien, Moters dienos proga dovanoję gėles vairuotojoms ir pėsčiosioms.

„Būkite saugios, atsargios, dėmesingos gatvėse ir keliuose“, – linkėjo besišypsančioms moterims pareigūnai.

Tęsdami tradicijas, kaip ir kiekvienais metais, Birštono policijos komisariato pareigūnai, š.m. kovo 8-osios rytą sveikino visas moteris, vairuojančias transporto priemones, įteikdami joms po pavasariu dvelkiančią tulpę, palinkėdami stiprybės, sveikatos, ištvermės ir geros kloties kelyje.

Policininkai stabdė tik tuos automobilius, kuriuos vairavo moterys. Jie netikrino dokumentų, nerašė protokolų už neįjungtas automobilių šviesas ar neužsegtus saugos diržus, tik priminė, kad tai reikia daryti.

Dovanojo gėles

Šypsodamiesi pareigūnai vairuotojoms dovanojo gėles, sveikino jas su Tarptautine moters diena ir linkėjo gero kelio.

Š.m. kovo 8-osios rytas Kaišiadoryse prasidėjo gražia pareigūnų staigmena vairuotojoms – Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai sveikino moteris, vairuojančias transporto priemones ir įteikė joms po pavasariu dvelkiančią tulpę, palinkėdami stiprybės, sveikatos, ištvermės ir geros kloties kelyje.

Policininkai stabdė tik tuos automobilius, kuriuos vairavo moterys. Šypsodamiesi pareigūnai vairuotojoms įteikė po tulpę, sveikino su Tarptautine moters diena ir linkėjo gero kelio.

Kovo 8–aja, Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnai, ryte, į rajono kelius, išvyko su gėlėmis, kad galėtų pasveikinti moteris. Pareigūnai ne tik pavyzdingoms vairuotojoms dovanojo pavasarinius tulpių žiedus, bet ir per pėsčiųjų perėjas einančioms moterims. Pareigūnai pasveikino, palinkėjo geros šventės, padėkojo, kad jos laikosi kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Pasveikintos vairuotojos ir pėsčiosios buvo maloniai nustebintos, nuoširdžiai dėkojo pareigūnams ir linkėjo ištvermės jų darbe.

kriminalai.com
šaltinis: Kauno ir Vilniaus apskr. VPK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį