Tarptautinės moters dienos proga – vienoms gėlės, kitoms – „siurprizai“

Šiandien visų moterų šventė – kovo 8-oji. Vyrai moteris lepina dėmesiu, komplimentais ir, žinoma, gėlėmis. Tačiau kai kurie savo mamoms, žmonoms ar gyvenimo draugėms pateikia ir nemalonius siurprizus. Pinigus, skirtus gėlėms, išleidžia mokėdami baudas ar taisydami pakelės stulpus. Keletas tokių atvejų šiandien užregistruoti ir Kauno mieste.

Kovo 8 d. apie 4.29 val. Kauno miesto gyventojas M. P., vairuodamas automobilį BMW 525, Kaune, Bitininkų gatvėje, posūkyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į elektros stulpą bei apgadino tvorą. Vairuotojas buvo neblaivus (jam nustatytas 1,16 promilės girtumas), negana to, jis automobilį vairavo neturėdamas teisės vairuoti.

Netrukus dar vienas vairuotojas pateikė nemalonų siurprizą savo artimiesiems. 2012-03-08 5.50 pil. R. K. Kaune, Krėvės pr. nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė savo automobilio Volkswagen Golf ir atsitrenkė į du kitus stovinčius automobilius. Eismo įvykio metu apgadinti trys automobiliai. Šis vairuojas taip pat buvo neblaivus (nustatytas 1,94 promilės girtumas) bei vairavo automobilį neturėdamas teisės vairuoti.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno paskr. VPK info.