Oro uostuose sulaikyti policijos ieškomi klaipėdietis ir vilnietis

Ketvirtadienį Vilniaus ir Kauno oro uostuose dirbantys pasieniečiai sulaikė du asmenis, kurių ieškojo policija. Vienas jų – nuo laisvės atėmimo bausmės pasislėpęs klaipėdietis, ieškotas nuo 2005 m.

Vilniaus oro uoste nusileidus lėktuvui iš Dublino, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai patikrino atskridusių keleivių dokumentus. Nustatyta, kad 41-erių Klaipėdos gyventojo paiešką dar 2005 m. birželį paskelbė uostamiesčio policija.

Vyras buvo nuteistas laisvės atėmimo bausme, bet nuo teisingumo pasislėpė. Jį pasieniečiai sulaikė ir perdavė Vilniaus policijos pareigūnams.

Į Kauno oro uostą iš Londono atskridusiame lėktuve buvo ir 26-erių vilnietis. Patikros metu VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad praėjusių metų sausį jo kaip administracinės atsakomybės vengiančio asmens paiešką paskelbė Vilniaus policija. Sulaikytąjį pasieniečiai perdavė Kauno policijos pareigūnams.

2011 m. pasieniečiams įkliuvo 645 asmenys, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos