Informacija tiems, kurie Užgavėnes švęs Rumšiškėse

2012 m. vasario 19 d. nuo 10.00 val. Kaišiadorių r. Rumšiškių miestelyje esančiame Liaudies buities muziejuje bus organizuojama tradicinė Užgavėnių šventė, į kurią žmonės susirenka iš visos Lietuvos.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai kaip ir kiekvienais metais, organizuos prevencines priemones viešosios tvarkos ir eismo saugumo užtikrinimui.

Informuojame, kad šventės metu prognozuojami dideli transporto priemonių ir pėsčiųjų eismo dalyvių srautai, todėl prašome šventės dalyvius kelionę planuoti iš anksto, atvykus laikytis Kelių eismo taisyklių bei renginyje dirbančių policijos pareigūnų ir kitų saugos tarnybų darbuotojų nurodymų.

Pareigūnai primena, kad šventės metu draudžiama važinėti keturračiais bei sniego motociklais, vairuoti neblaiviems, tempti rogutes, prikabinus jas prie transporto priemonių.

Įspėjame šventės dalyvius nepalikinėti vertingų daiktų transporto priemonėse. Būkite atsargūs ir tolerantiški vieni kitiems.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos