Nuteisti du iš tvenkinio žuvis vogę jaunuoliai

Trakų rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo K. R. ir A. Š. pripažino kaltais įsibrovus į saugomą teritoriją ir pagrobus svetimą turtą.

Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą teismas nustatė, kad 2011 m. spalio 20 d., apie 17.00 val., K. R. ir A. Š., veikdami bendrininkų grupėje ir turėdami tikslą pagrobti svetimą turtą, atvyko prie Obenių kaime, Elektrėnų savivaldybėje esančio UAB „Bartžuvė“ priklausančio saugomo tvenkinio. Kadangi tvenkinyje dėl pramoninės karpių žvejybos buvo iki minimalaus lygio nuleistas vanduo, K. R. ir A. Š. įbrido į tvenkinį ir bendromis pastangomis rankomis sugavo 55 kilogramus 550 litų vertės gyvų karpių, kuriuos susidėję į du maišus mėgino išsinešti, tačiau buvo sulaikyti įmonės apsaugos darbuotojų.

Atsižvelgiant į tai, kad K. R. ir A. Š. atsakomybę lengvinančių aplinkybių nėra, taip pat į tai, kad nusikalstamą veiką K. R. ir A. Š. padarė veikdami bendrininkų grupėje bei įvertinus tai, kad kaltinamieji yra neteisti, administracine tvarka anksčiau nebausti, jų nusikalstama veika žala nebuvo padaryta, nes žuvis buvo grąžinta į tvenkinį, už padarytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 straipsnio 2 dalyje numatytą nusikalstamą veiką teismas kaltinamiesiems K. R. ir A. Š. skyrė po 3900 litų dydžio baudą.

Šis teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

kriminalai.com

šaltinis: Trakų r. AT info.

Posted Under
Be kategorijos