Nuo teisingumo pasislėpti užsienyje Vilniaus ir Akmenės gyventojams nepavyko

teisingumasPasienyje su Baltarusija ir Lenkija VSAT pareigūnai sulaikė du nuo teisingumo besislapstančius vyrus, Vilniaus ir Akmenės gyventojus.

Ketvirtadienį VSAT Vilniaus rinktinės pasieniečiai patikrino į Baltarusiją per Šumsko kontrolės punktą lengvuoju automobiliu vykusio 31 metų sostinės gyventojo dokumentus.

Paaiškėjo, kad vyro nuo praėjusio metų gruodžio ieško VSAT Vilniaus rinktinės pareigūnai, tiriantys baudžiamąją bylą, susijusią su kontrabandos gabenimu. Sulaikytasis tuoj pat buvo perduotas minėto VSAT padalinio operatyvininkams.

Dar vieną ieškomąjį ketvirtadienį sulaikė VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai. Jie kelyje Marijampolė – Suvalkai, ties Salaperaugio kaimu, patikrinti sustabdė į Lenkiją beišvažiuojantį mikroautobusą. Juo į Angliją vyko grupė keleivių.

Pasienio tikrinimo metu Kalvarijos užkardos pareigūnai nustatė, kad vienas jų – 24 metų Akmenės gyventojas – yra ieškomas Klaipėdos apskrities policijos komisariato pareigūnų. Vyras įtariamas nusikaltimo padarymu.

Apie ieškomojo sulaikymą VSAT pareigūnai informavo paieškos iniciatorių, o Akmenės gyventoją tą pačią dieną perdavė atvykusiam Marijampolės policijos konvojui.

2011 m. VSAT pareigūnams įkliuvo 645 asmenys, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.