Nelegalios akcizinių prekių apyvartos atvejai akmenės ir radviliškio rajonuose

Nors visuomenei nuolat teikiama informacija apie policines priemones, taip pat išaiškintus teisės pažeidimus, susijusius su nelegalia akcizinių prekių apyvarta, apie gresiančias sankcijas, tačiau gyventojai ir toliau užsiima neteisėta veikla.

Vasario 9 dieną, Akmenės rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai patikrinimo metu pas 62 metų Alkiškių kaimo gyventoją I. K. rado 2,5 litrus skaidrios spalvos skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą. Vasario 10 dieną Kriminalinės policijos pareigūnai nuvyko į Akmenės rajone esantį Ramučių kaimą, pas 69 metų gyventoją B. N., ir patikrinimo metu rado tris plastikinius 2 litrų talpos butelius, kurie buvo pilnutėliai bespalvio skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą.

Dar tą pačią dieną Prevencijos poskyrio pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką Naujosios Akmenės mieste, Žalgirio gatvėje, pastebėjo einantį vyriškį, kurio striukė buvo įtartinai išsipūtusi. Patikrinus, ką 34 metų vyras M. L. slepia užantyje, pareigūnai vidinėje jo striukės kišenėje rado 0,5 litrų talpos stiklinį butelį, kuriame buvo bespalvis skystis, turintis alkoholio kvapą.

Dėl padarytų pažeidimų Akmenės rajono policijos komisariate pradėtos administracinės teisenos pagal LR ATPK 177 str.

Vasario 14 dieną Radviliškio rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio tyrėjai, turėdami duomenų apie tai, kad Grinkiškio miestelio gyventoja S. I. namuose laiko ir prekiauja kontrabandinėmis cigaretėmis, patikrinimui nuvyko į jos namus.

Moterį namuose rado kartu su dviem jos sūnumis. Grinkiškietė neslėpė, kad namie turi cigarečių, bet teigė jomis neprekiaujanti. Po to į diskusiją su pareigūnais įsijungė ir sūnūs, kurie pradėjo įrodinėti, kad cigaretės priklauso jiems visiems. Galiop S. I. pareigūnams pateikė 300 – „FEST“, 180 – „Denim“, 100 – „Bond street“, 41 – „Premier“, 39 – „Vip“, 50 – „Minsk Super Slim“ cigarečių pakelių. Iš viso rasta 710 pakelių cigarečių, nepaženklintų specialiu ženklu – banderolėmis. Taip pat pareigūnai rado ir apie 0,4 ltr. skaidraus skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, pažeidžiant nustatytą tvarką, visų trijų Radviliškio rajono gyventojų laukia administracinė atsakomybė.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos