Anykščių policija Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną pažymėjo tradicinėmis šaudymo varžybomis

taureJau 17 kartą Anykščiuose vasario 15 d. vyko Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną pažymėti skirtos šaudymo varžybos, kurias tradiciškai organizavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariatas. Varžybose pareiškė norą dalyvauti 15 komandų. Varžybose dalyvavo Anykščių rajono savivaldybės administracijos, „Anykščių savanorio“, Anykščių miškų urėdijos, Anykščių Dariaus ir Girėno šaulių 1-osios kuopos, UAB „Šerifai“, UAB „Zala Arms“, Anykščių technologijos mokyklos, policijos rėmėjų bei Anykščių rajono policijos komisariato komandos. Buvo šaudoma iš mažo kalibro ginklų: pistoleto, šautuvo su optiniu taikikliu ir šautuvo su atviru taikikliu.

Pirmąją komandinę vietą užėmė Anykščių miškų urėdijos šauliai, antroji vieta atiteko policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus šauliams, o trečiąją vietą iškovojo policijos komisariato Patrulių būrio šauliai.

Asmeninėje įskaitoje šaudant iš pistoleto taikliausias buvo policijos komisariato Kelių policijos poskyrio viršininkas Nėrijus Blažys. Šaudant iš šautuvo su optiniu taikikliu, daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą užėmė „Anykščių savanorio“ atstovas Gintaras Matukaitis. Nustatyti taikliausią šaulį šaudant iš šautuvo su atviru taikikliu prireikė papildomos šūvių serijos. Abu taikliausi šauliai – Anykščių rajono savivaldybės administracijos atstovas Almantas Žvirblis ir policijos komisariato Patrulių būrio patrulis Evaldas Terminskas surinko po 58 taškus iš 60 galimų. Svetingumas nugalėjo ir po papildomos šūvių serijos pirma vieta džiaugėsi Almantas Žvirblis.

Komandoms užėmusioms prizines vietas buvo įteiktos gražios taurės ir diplomai, asmeninių įskaitų prizininkai apdovanoti diplomai.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariatas nuoširdžiai dėkoja Anykščių technologijos mokyklai ir UAB „Zala Arms“ už pagalbą ir paramą organizuojant bei vykdant šaudymo varžybas.

kriminalai.com

šaltinis: Anykščių r. PK info.