Muitinės ir VMI pareigūnai Marijampolės apylinkėse aptiko nelegalią degalinę

Nuotr. iš policijos archyvo

Penktadienio (vasario 24 d.) rytą bendros Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) ir Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) operacijos metu Marijampolės apylinkėse esančiame Mokolų kaime pareigūnai aptiko nelegalią degalinę. Sulaikyta daugiau nei tona dyzelinio kuro.

Turėdami informacijos, kad viename iš Marijampolės rajono Mokolų kaime esančių garažų gali būti sandėliuojamas nelegalus dyzelinis kuras, MKT ir VMI pareigūnai penktadienį, apie 9 val. 30 min., patikrino minėtas patalpas.

Iš buvusių sovietinių fermų į garažus perdarytą pastatą juosė aukšta dvimetrinė tvora, tačiau pareigūnams pavyko užklupti du ten besidarbavusius vyriškius netikėtai. Pareigūnai minėtus asmenis užklupo pačiame darbų įkarštyje – į garažą kaip tik buvo atvažiavęs Rusijos Federacijos piliečio vairuojamas krovininis vilkikas. Iš jo vyriškiai jau buvo spėję nupilti 364 litrus dyzelinio kuro.

Iš viso pareigūnai garaže aptiko 6 talpyklas, kuriose buvo 1100 litrų dyzelino (jo vertė apie 5 115 Lt), taip pat – 9 tuščias talpyklas ir kuro pilstymo įrangą: siurblį, žarnas kurui pilstyti, skaitiklį.

Vyriškiams bus surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 171–2 str. 1 dalį (Biokuro, naftos produktų gabenimo ir laikymo taisyklių pažeidimas). Pažeidėjams gresia bauda nuo tūkstančio iki dvidešimties tūkstančių litų.

Tolesnį šio įvykio tyrimą atlieka VMI pareigūnai.

Pernai muitinės ir VMI pareigūnai surengė 270 bendrų patikrinimų, kurių metu nustatyti 39 pažeidimai.

kriminalai.com

šaltinis: LRM info.

Posted Under
Be kategorijos