Kviečiame į fotografijų parodą

paroda policijaTelšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pasiekė keliaujanti fotografijų paroda. Antrojo aukšto koridoriuje (Administracijos, Prevencijos poskyrio ir Migracijos skyrių patalpose)  pakabinta apie 40 nuotraukų.

Paroda iš karto susilaukė didelio susidomėjimo, suteikė daug gerų emocijų tiek komisariato darbuotojams, tiek ir atvykusiems lankytojams. Abejingų nebuvo nė vieno: diskusijos, aptarimai, linksmi komentarai skambėjo visą popietę.

Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyrius organizavo fotografijų konkursą ,,Lietuvos policija: 24 valandos“. Dalyviams buvo iškelta užduotis – fotografo žvilgsniu pamatyti policijos darbo specifiką, žmones ir įvykius.

Policijos departamentas organizavo konkursą ,,Lietuvos policija 2010-aisiais“. Jame dalyvavo per pusšimtį fotografijos mylėtojų iš policijos bendruomenės, kurie atsiuntė virš tūkstančio fotografijų. ,,Gamta ir gyvoji aplinka“, ,,Portretas“, ,,Kasdienybės ir šventės“, ,,Laisvalaikis ir kultūra“, ,,skaitmeninės manipuliacijos ir eksperimentai“, ,,Netikėtas kadras“ – tai skyriai, kurių eksponatus labai puikiai įvertino šviesaus atminimo fotografijos, televizijos ir kino kritikas, menotyrininkas Skirmantas Valiulis.

Kviečiame visus kraštiečius, net ir neturint jokių reikalų policijoje, apsilankyti policijos komisariate ir antrame aukšte pasižiūrėti fotografijose užfiksuotų puikių akimirkų iš policijos gyvenimo.

kriminalai.com

šaltinis: Telšių apskr. VPK info.