Kriminalistai aptiko alkoholio ir kontrabandinių cigarečių

Šeštadienį apie Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai aptiko stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų ir kontrabandinių cigarečių.

Apie 12.55 val. prie namo Lavoriškių sen., Lavoriškių k., Taikos g. pareigūnai patikrino automobilį „VW Sharan“, kuriuo atvyko J. B., gim. 1964 m., ir A. U., gim. 1979 m. Automobilio salone kriminalistai aptiko 4 plastikinius bakelius (apie 20 l) skaidraus bespalvio skysčio, turinčio alkoholio kvapą, ir 100 pakelių kontrabandinių cigarečių „Fest 7“. Keturiasdešimt septynerių J. B. namuose Vilniuje, Ievų g. aptiko ir paėmė apie 220 l įvairių namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, denatūruoto, nedenatūruoto etilo alkoholio ar jo skiedinių bei 2 740 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d. (Neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas), numatoma bausmė – bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos