Agresyvų birštoniškį tramdė ir autobuso keleiviai, ir pasieniečiai

Kalvarijos pasieniečiams teko antrankiais surakinti agresyviai nusiteikusį maršrutiniu autobusu Talinas – Ulmas vykusį keleivį. Kai vairuotojas paprašė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų pagalbos, autobuso keleiviai jau buvo parvertę siautėjusį vyrą ant grindų ir laikė jį prispaudę.

Šeštadienį vakare į prie pat sienos su Lenkija budėjusius VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnus kreipėsi keliu Marijampolė – Suvalkai važiavusio autobuso vairuotojas, 56-erių Latvijos pilietis. Šis autobusas vyko iš Estijos sostinės Talino į Vokietijos miestą Ulmą.

Vairuotojas pasieniečiams pranešė apie autobuse esantį agresyviai besielgiantį keleivį, keliantį pavojų kitiems. Įlipę į autobusą Kalvarijos pasieniečiai išvydo neįprastą vaizdą – keli keleiviai laikė prispaudę ant autobuso grindų parverstą ir besiblaškantį chuliganą.

Jis nenorėjo paklusti ir pasieniečiams, todėl šiems teko vyrą tramdyti jėga ir surakinti antrankiais. Paaiškėjo, kad tai yra 40-metis Birštono gyventojas. Jį VSAT pareigūnai išlaipino iš autobuso, kuris netrukus išvyko į Lenkiją.

Sulaikytojo būsena kėlė įtarimų, vyras nesiorientavo aplinkoje. Pasieniečiai iškvietė greitosios medicinos pagalbos ekipažą bei Marijampolės policiją. Atvykę medikai, lydimi policijos pareigūnų, sulaikytąjį išsivežė.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos