Klaipėdos rajone išaiškintos ankščiau įvykdytos nusikalstamos veikos

Pastaruoju metu Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai išaiškino keletą ankščiau įvykdytų nusikalstamų veikų.

Praėjusių metų gruodžio 17 d. į policijos komisariatą kreipėsi Gargždų miesto gyventoja, kuri pareiškė, jog apie 11 val. iš rankinės buvo pavogtas mobilaus ryšio telefonas „Nokia“, kurio vertė 500 Lt. Nustatyta, kad moteriškę apvogė Gargždų miesto gyventojas gim. 1969 metais. Tikrinama ar šis vyriškis nėra padaręs daugiau analogiškų nusikalstmų veikų.

Gruodžio 20 d. į policiją kreipėsi Gargždų miesto gyventojas, kuris pranešė, kad apie 21.50 val. daugiabučio namo kieme jį užpuolė du nepažįstami vyriškiai ir apiplėšė. Pareiškėjas neteko 200 Lt., mobilaus ryšio telefono „Nokia“ ir vairuotojo pažymėjimo. Dėl plėšimo policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir šiomis dienomis nustatytas vienas įtariamasis, 1974 m. gimęs, neturintis pastovios gyvenamosios vietos, vyriškis. Vyksta tolimesnis šio nusikaltimo tyrimas.

Š.m. sausio 5 d. gautas rajono gyventojos pareiškimas apie tai, kad sausio 2 d. apie 4.50 val. su plyta buvo išdaužtas namo lango stiklo paketas. Dėl turto sugadinimo policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir nustatyta, kad šią veiką kaip įtariama padarė Klaipėdos miesto gyventojas gim. 1984 m.

Sausio 13 d. į policijos komisariatą kreipėsi Gargždų miesto gyventojas, kuris pareiškė, jog iš jam priklausančio sodo sklypo, esančio sodų bendrijoje, kiemo pavogtas metalo laužas. Padarytas 200 Lt. nuostolis. Tiriant šią veiką nustatyti ir apklausti trys Gargždų miesto gyventojai, gim. 1968, 1986 ir 1991 metais, kurie kaip įtariama vogė metalą. Tikrinama ar šie piliečiai nėra prisidėję prie kitų metalo vagysčių.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdps r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos