Nešinas vogtu daiktu pataikė tiesiai pareigūnams į rankas

Sausio 31-oji diena Kelmėje, Parko gatvėje, daugiabutyje gyvenančiai pilietei Z. P. liks įsimintina. Tą dieną ji trumpam išėjo pas kaimynę ir duris paliko neužrakintas, o grįžusi į namus, pasigedo mėsos ir skystųjų kristalų televizoriaus bei televizoriaus nuotolinio valdymo pultelio. Moteris apie vagystę pranešė policijai, papasakodama tik, kad tą dieną užėjusi pas kaimynę ten sutiko du vyriškius. Kelmės rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Kitą dieną policijos pareigūnai, surinkę pakankamai informacijos, nuvyko pas nukentėjusiosios apibūdintą vyrą, pareigūnams gerai žinomą, M. V., gimusį 1982 m. Ir …!? O sėkmė… taip sutapo, kad policijos pareigūnai rinko lauko durų kodą, norėdami patekti į daugiabutį, o vyras su televizoriumi rankose ėjo iš namo. Policijos pareigūnai pažino M. V. Sulaikytasis su įkalčiais pareigūnams bandė aiškinti, kad jis ruošiasi televizorių grąžinti. Įtariamasis buvo pristatytas į policijos komisariatą, kur prisipažino paėmęs televizorių ir kitus daiktus iš pilietės Z. P. Buto.

Operatyvių Kelmės rajono policijos pareigūnų veiksmų dėka byla buvo baigta pagreitinto proceso tvarka ir perduota teismui. M. V. jau šešis kartus teistas už įvairius nusikaltimus laukia teismo.

Turto saugumas priklauso nuo mūsų pačių. Saugokime save ir savo turtą.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos